Ekran dotykowy rezystancyjny

GASTRO POS jest programem, który idzie na bliską i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak niezwykle łatwy sposób na zbytu gastronomicznym bawi się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w sztuki kelnerom i tym jedynym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo przystępnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje wartościowych i czasochłonnych szkoleń, a bardzo łatwa metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, powiązana z ogromną paletą funkcji, bardzo dokładnie sprawdzi się w nie dopiero w niskim, pojedynczym lokalu, a również w sieci gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu pracom i modułom GASTRO POS stanowi mocno podatnym systemem, jaki dostaniemy na zbytu. W relacje od profilu lokalu, czy jest zatem bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najużyteczniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich pracowników do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring również jego czasu pracy kiedy również owocu jaki tworzy. W współzależności od stanowiska, można także ustalić widok opcji tak, żeby był on dobrany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, pracodawca ma wstęp do ludzi możliwości. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty domu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do jednych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w wszystkim momencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; współpraca z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgoda z systemami hotelowymi i urządzeniami do zadań specjalnych.