Gastrofaza krakow

Prowadzenie lokalu gastronomicznego to wyzwanie. Stanowi zatem dużo intensywny biznes, zależny od gustów, woli i opinii klientów. Zarówno obsługa jak i menu wymagają istnieć na najszerszym szczeblu. Na szczęście zapanowanie nad wszystkim co dzieje się w klubie jest łatwe gdy wykorzystamy rozwiązania IT takie jak program gastro. Gastro kraków toż w wartości zestaw kilku programów dzięki którym można usprawnić obsługę klientów, komunikację wewnętrzną i zarządzać finansami.

Program gastro pos przeznaczony jest do uprawiania szybkiej, intuicyjnej sprzedaży za pomocą ekranów dotykowych. Stanowi wówczas wygodny rodzaj pracy dla sprzedawców, zwłaszcza jeśli pragnie się szybkość obsługi. Dzięki temu chętnie przesuwać się po ciężkiej ofercie domu i dobrać produkty zamawiane przez klientów. W wypadku lokali o większym standardzie można z powodzeniem połączyć program gastro pos z narzędziem do komunikacji z kucharzami. Kelnerzy będą dopiero w mieszkanie szybko przesłać zamówienie bezpośrednio do kuchni i uzyskać wiedze o terminie odbioru gotowego dania.
Dla kierowników lokali gastronomicznych pomocny będzie program gastro Szef, który daje na kontrolę stanów magazynowych. Pozwala on na rozliczanie magazynu na podstawie ilości sprzedaży w związaniu z recepturami dań. Dzięki temu wiadomo czy jest nadwyżka, czy że trochę zostało zmarnowane.
Dla gospodarzy i księgowości doskonałym narzędziem będzie program gastro finanse. Stanowi on określony do rozliczania prace i kontrolę wszelkich aspektów finansowych. Potrafi istnieć użyty także dla własnych lokali, kiedy również dla wszystkich sieci gastronomicznych.
Właściciela zapewne zadowoli program gastro – moje gastro. To urządzenie, które ułatwia właścicielowi bycie zwykle na bieżąco, dzięki dostępowi on-line do danych. Pozwoli więc na pytanie działań poszczególnych lokali, stanu finansów a kolejnych ważnych aspektów. Jednocześnie program ten pyta o zabezpieczenie znanych firmy.
Jak może branża gastronomiczna również z powodzeniem stosuje narzędzia informatyczne do rozwijania swojego działania. Miesza się to na efektywniejszą i większą obsługę klientów. A zadowoleni klienci to skarb. Zwłaszcza dla spółek w tak czułym na ich uwagi sektorze.