Informatyczny system zarzadzania magazynem

System zarządzania magazynem (WMS) jest dzisiaj drinkom z najciekawszych rozwiązań dla przedsiębiorstw chorujących na uwadze innowacyjny system zarządzania gospodarką magazynową. Istnieje wtedy plan o tyle ważny, że pozwala szybko doświadczeń ze strat na bilans dodatni, w niedługim okresie. Które główne korzyści niesie program Optima WMS?
Jest wiele korzyści wdrożenia WMSw celu automatyzacji kontroli zasobów w składzie. Ale najistotniejsze są dwa pierwsze efekty – poprawa dokładności i skuteczności, i co wewnątrz tym idzie niższe koszty.

http://www.comarch-polkas.pl/2016/02/27/system-magazynowy-wms-comarch/

Wdrożenie Optimy WMS zmniejsza koszty eksploatacji, gwarantując wysoki zwrot z lokat. W kosztach pracy może redukcję do 30%, przy czym ludzie są o znacznie lepiej zrobieni. Działalność na magazynie nabiera płynności. System zarządzania magazynem kieruje ludźmi w najbardziej skuteczny sposób. Mienie z Optimy jest współcześnie bardziej ekologiczne poprzez mniejsze zużycie papieru.

Lepsza dokładność i efektywność.

Trzeba obalić mit, że właśnie czytniki kodów kreskowych gwarantują 100% dokładności. Program Optima WMS, poprzez dobre wykorzystanie personelu i pojemności magazynowej, pozwala na znacznie silną dokładność w produkcji, co dokładnie odkłada się na wydajność. Nie do porównania istnieje również obsługa klienta. Bardziej miękka i lekka; nic dodać, nic ująć.

Bezbłędność na jakimkolwiek etapie.

Wdrażanie WMS umożliwia wydawanie poleceń, poprzez jakie można drastycznie zmniejszyć liczbę błędów, co powoduje rzecz jasna mniejszą kwotą zwrotów bądź reklamacji. Zadowolenie klientów za to się zwiększa. Program Optima WMS doskonale zarządza magazynem i daje klientom podgląd własnych działalności, sporządzając przy tym nowego rodzaju raporty i sprawozdania dla użytkownika. Większa oszczędność czasu pracowników sprawia, że obsługa klienta istnieje na jak największym stylu także od razu buduje lojalność klientów, występując ich liczenia.