Krajalnica 293

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: wysoka wartość i średnia cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

RepaHeel

Krajalnica 612p jest spełniona przez polskiego producenta, przez co do jej istotnej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na terytorium". Jest dosyć przydatna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to artykuł, dany do cięcia przede każdym pozostałego typie wędlin i mięsa, a z powodzeniem zapewne być brany jeszcze do pisania plastrów z warzyw czy sera. Idą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, jeszcze z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak i niskie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest natychmiastowa i znacznie precyzyjna, a wykorzystanie jej - w cali bezpieczne. Każde składniki zostały dobrze zabezpieczone i wyprodukowane z naprawdę trwałych, łatwych w oczyszczaniu oraz ochronie elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wyglądania i wymogi sanitarne. Wszystek fakt tego urządzenia, jaki zajmuje jakąkolwiek relacja z żywnością, jest stworzony z punktów nierdzewnych.

Nie zamierzasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma podobnej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz uznawał tego przedmiotu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując włożone w nią artykuły do granica i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać danie do ostatniego, by znów leczyło "jako nowe".