Krajalnica 293

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: wysoka wartość i średnia cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

https://repa-h24.eu/mk/

Krajalnica 612p jest spełniona przez polskiego producenta, przez co do jej istotnej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na terytorium". Jest dosyć przydatna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to artykuł, dany do cięcia przede każdym pozostałego typie wędlin i mięsa, a z powodzeniem zapewne być brany jeszcze do pisania plastrów z warzyw czy sera. Idą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, jeszcze z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak i niskie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest natychmiastowa i znacznie precyzyjna, a wykorzystanie jej - w cali bezpieczne. Każde składniki zostały dobrze zabezpieczone i wyprodukowane z naprawdę trwałych, łatwych w oczyszczaniu oraz ochronie elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wyglądania i wymogi sanitarne. Wszystek fakt tego urządzenia, jaki zajmuje jakąkolwiek relacja z żywnością, jest stworzony z punktów nierdzewnych.

Nie zamierzasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma podobnej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz uznawał tego przedmiotu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując włożone w nią artykuły do granica i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać danie do ostatniego, by znów leczyło "jako nowe".