Krajalnica co to jest

pakowarkiUrządzenie próżniowe - pakowarki, sprzęt, części, porady, ceny

Firma Ma-Ga jest profesjonalną krajalnicę żywności o oznaczeniu 612p. Krajalnica ta poświęcona jest do krojenia zarówno miękkich kiedy i ciężkich produktów. Plastry żywności będące efektem krojenia mogą korzystać wielką grubość do 28 milimetrów. Urządzenie przygotowane jest z tematów zapewniających utrzymanie najwyższych standardów czystości. Związek z żywnością mają pozostałe części: stół podawczy, pokrywa noża, nóż krojący i prowadnica plastra.

Wszystkie powyższe podzespoły wykonane zostały ze określeni nierdzewnej. Kolejne elementy umeblowania są zrobione z anodowanego aluminium. Urządzenie zasilane jest obowiązkowym napięciem sieciowym 230V prądu przemiennego i bierze 0,25 kW mocy. Waga krajalnicy wynosi 39 kilogramów, oraz jej kształty wszystkie to 63,5 na 50 na 49,9 centymetra.

Krajalnica maga 612p wykorzystuje system krojenia grawitacyjnego, co wybiera potrzebę dociskania żywności podczas procesu krojenia. Możliwość krojenia żywności do samego końca bez pozostawiania resztek jest podany dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej. Krajalnica urządzona stanowi w ciąg zabezpieczeń. Napęd silnika realizowany jest przez organizm styczników i przekaźników sterowanych przyciskami START/STOP, dzięki czemu wyeliminowana została możliwość samoczynnego przyłączenia się urządzenia po chwilowym zaniku napięcia. Zastosowano te blokadę, która umożliwia zdjęcie stołu podawczego jedynie wtedy, gdy pokrętło regulacji grubości plastra znajduje się w perspektywy zerowej.

Krajalnicę Ma-Ga 612p chodzi po jakimś użyciu dokładnie oczyścić z innych resztek żywności. Umożliwia to oczywisty sposób demontażu poszczególnych części, jaki nie wymaga stosowania żadnych narzędzi. Aby uniknąć przypadkowych skaleczeń podczas procesu czyszczenia, ostrze noża tnącego zostało dodatkowo zabezpieczone specjalną osłoną.