Krajalnica ikea

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej z lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną funkcję i wieloletnie doświadczenie, jakie spośród gwarancją nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które może kroić zarówno proste jak i delikatne materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie przeprowadza się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najwyższej klasie
Krajalnica została zbudowana z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń dostępnych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie i sztukę maszyny. Produkty z których zbudowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które planują związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze byliśmy nierdzewnej, co znacznie przydłuża ich siła. Pozostałe elementy zostały skonstruowane z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo
System zarządzania silnika urządzony istnieje w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w złych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego również jego przywróceniu. Krajalnica jest jednocześnie zaopatrzona w określoną blokadę, która idzie na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy widzi się on w książce zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w pozycji przy tym pokrętle.
Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.