Krajalnica jaka moc

W biznesach również w gospodarstwach domowych bardzo często zachodzi potrzeba pokrojenia czegoś w ciepłe, cienkie plastry. Traktuje to przede każdym wędlin, serów i pieczywa, jednak zdarza się, że krajalnica bywa wykorzystywana zarówno do drugich celów, na przykład do krojenia warzyw lub owoców, gdy potrzebujemy ich w twarzy cienkich plasterków.

W zależności z tego, co chcę kroić na krajalnicy, jest ona urządzona w profesjonalne ostrze – gładkie lub ząbkowane. Ząbkowane poświęcone jest do krojenia pieczywa, co pozwoli łatwo “wgryźć się” w jego organizację i podejmuje równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z serii jeżeli chodzi o wędliny lub sery, zależy nam szczególnie na niewielkich, równych plastrach, które wycina się szybko i bez dodatkowego wysiłku. Do tego punktu używamy krajalnicy z prostą, jednak bardzo silną krawędzią, która idealnie radzi sobie z konkretnymi, kiedy i znacznie niebezpiecznymi wędlinami i serami.

http://3mill.com/erppolkas/comarch-erp-optima/comarch-erp-optima-place-i-kadry/

Krajalnica Maga 310p to oczywista maszyna do krojenia, polecana szczególnie do pokoi gastronomicznych i do sklepów. Jest zarządzana przez producenta ze powodu na bliską wielką odporność i umiejętność obsługi. Dzięki tym właściwościom każdy, po pierwszym szkoleniu z poziomu bezpieczeństwa oraz higieny pracy, może podjąć do kreacji z krajalnicą i proponować naszym użytkownikom wędliny czy sery pokrojone w konkretne plastry. Krajalnice silnych właściwości idą na krótkie uporanie się z pokrojeniem niezliczonej sumy wędlin lub serów, przy niskim nakładzie książki i wartości pracownika. Taka krajalnica w magazynie pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki wtedy poświęcano na krojenie materiałów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, kiedy ostatnie istnieje chciane na wzór w sukcesie szynek surowych, które jada się zdecydowanie w plasterkach grubości bibułki.