Krajalnica maga 612p ostrzenie

Krajalnica maga 612p to wydajne narzędzie do cięcia wszelkiego typu żywności. Kształtuje się zarówno do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy również do ostrych jak sery. Dobre materiały i delikatne wykonanie zapewnia długą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny zezwala na mieszkanie jej w czystości i dokonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i bezproblemowa, dzięki czemu nowy pracownik może stać już wdrożony w tamte obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica produkowana istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i praktyczne do wypełnienia w niewielkim okresie. Wystarczy po przeprowadzeniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde aspekty jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować zaś nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się również w niższych sklepach kiedy i małych zakładach, gdzie przerób produktów istnieje na średnim poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy widoczne są też części zamienne w złych cenach. Urządzenie oddaje się z wielu czynników, które mogą zostać wymienione w wypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacji modelu.