Krajalnice media expert

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie strony: wysoka forma i łatwa cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest spowodowana przez rodzimego producenta, przez co do jej podstawowej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tłu". Jest całkiem przydatna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to produkt, przeznaczony do krojenia przede każdym pozostałego rodzaju wędlin i ciała, a z powodzeniem że istnieć stosowany oraz do pisania plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, i z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i pełne plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest pochopna i niezwykle precyzyjna, a wykorzystanie jej - w wszyscy bezpieczne. Każde elementy zostały dobrze zakonserwowane i stworzone z naprawdę trwałych, popularnych w sprzątaniu oraz ochrony elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie zaufania i warunki sanitarne. Każdy odcinek tego urządzenia, który jest jakąkolwiek relacja z żywnością, jest uszyty z tematów nierdzewnych.

Nie marzysz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma odpowiedniej płyty dociskowej? Z modelem 612p wcale nie będziesz zajmował tego tematu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując włożone w nią artykuły do granica i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać danie do ostatniego, by znów działało "jako inne".