Ksiegowosc internetowa krakow

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który uwolni ich od monotonnej i pochłaniającej czas pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i zestawieniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo oryginalnych odbiorców, stosuje je jednak elastyczność i prostota obsługi. Co szczególnie istotne, są one przystosowane do działających wzorów i elastyczne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najistotniejszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest także do jednostek prowadzących pełną księgowość, jak i instytucji pokrywających się w postaci księgi zysków i rozchodów albo na bazie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość posiada całą gamę funkcji niezbędnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania projektami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem bardzo dostępnym w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książce z zamiarem nie sprawi problemów nawet mniej zaawansowanym użytkownikom.

Ten zasób w zestawieniu z nowymi daje wielu większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. zakładać własne raporty i wydruki, na sam sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych stron z użyciem tzw. pól własnych, bądź te rozliczać rozrachunki w częściach lub ewidencjonować je według własnych typów. Możliwa jest również realizacja indywidualnych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; widzenie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, jakie nie były spłacone w sezonie; ewidencja środków trwałych, a także wartości niematerialnych i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS też możliwość eksportu do Płatnika.