Mala innowacyjna firma

Firma Comarch jest nowa na naszym rynku już od 23 lat. Przez ostatni termin przedsiębiorstwo stało się liderem w dziedziny innowacyjnych metodzie z akcentem na organizmy informatyczne. Tak duży termin na targu pozwolił udoskonalić sposoby i korzystać światowe przypadki nie ale w telekomunikacji, lecz ponadto w ubezpieczeniach, handlu, administracji państwowej i branżach pokrewnych.

Uczenia i kompetentna obsługa W Comarch Optima cennik jest stworzony tak, żeby dać możliwość korzystania z usług zarówno średnim przedsiębiorstwom, kiedy również zewnętrznym koncernom. Firma oferuje szkolenia online, dzięki którym pracownicy poznają skuteczne metody stosowania spośród pomocy. W razie potrzeb firma proponuje usługa zaufanego technika specjalisty, który zostanie wyznaczony do rozwiązania problemu z użyciem poufności i uszanowaniem wszelkich praw ochrony konsumenta.

Oferta Wśród produktów marki Comarch wydobywa się wszelkie oprogramowanie potrzebne do bezpiecznego funkcjonowania firmy lub przedsiębiorstwa. Oferowany program antywirusowy, jaki można dowolnie modyfikować pod względem swoich i podejrzanych plików i okolic internetowych, a to obawa o kradzież danych lub wyciek istotnych danej to już przeszłość! Drinkom z najprostszych pakietów jest obecny dany dla doradców podatkowych, pomoże on w prowadzeniu faktur, ksiąg rachunkowych i podatkowych, a przede każdym pozwoli na linie zarządzanie Biurem Rachunkowym z prostym interfejsem i modyfikowalnymi funkcjami.

Odzyskiwanie danych W wypadku stracenia ważnych informacjach informatycznych, użytkownicy mają okazję zwrócenia się z prośbą o dzieło backup'u plików, czyli odzyskania ich przez ekspertów spośród firmy Comarch SA nawet z bardzo uszkodzonego sprzętu np. w końcach pożaru lub zalania.

Comarch Optima więc najbardziej łatwy sposób obsługi biur w swym regionie. Liczba stałych klientów przekroczyła 60 tysięcy średnich oraz średnich firm na obszarze całej Polski!