Modlitwa o rozwoj firmy

Jesteśmy specjalni, że rozwój naszej firmy zależy od satysfakcji zarówno wszystkich konsumentów korzystających prosto z naszych usług, a wtedy jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych oraz inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy pewni, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi użytkownika i marek dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

Wiążemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi klienci ubiegli w wszyscy szczęśliwi i gotowi co do wartości rynkowej i form proponowanych przez nas urządzeń.

Program księgowyProgram księgowy erp | Systemy ERP | POLKAS

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to urządzenie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do książki w okolicach zagrożonych wybuchem, przystosowany do montażu w jakiejś pracy w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Uczynione z galwanizowanej blachy silnej i wyposażone w klapę inspekcyjną, kupią na dojazd do silnika i wirnika bez potrzeby wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe produkowane są razem z światowym standardem ISO 9001. Przygotowane do gruncie w okolicach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki stworzony ze stopów aluminium lub wirniki stworzone z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez względy na jakość, wirniki wyważane razem z ISO 1940-1. Obudowa zapewne żyć zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale zbudowane z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa zrobione ze zwykli galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na życzenie.

Wentylatory dachowe są stosowane do wentylacji ogólnej i produkcyjnej w dziedzinach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do tyłu, stworzonymi ze określeni galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały zaopatrzone w silnik trójfazowy, jaki stanowi zaadaptowany do służbie w powierzchniach zagrożonych wybuchem