Obowiazek pracy w polsce

W swej możliwości znajdują się jedynie bogate oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z poradą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w toku pracy, ochrona pozycji oraz ergonomia obsługi są tutaj na liczbom miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki spełnieniu wysokiej klas składników, technicznie ulepszają formę i stały rozwój w obszarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W bliskim szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale również skomplikowane oraz dużo skuteczne maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego i maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy użyciu agregatów ssących o miar od 3 do 300 kW, z sposobem filtracji o każdym kształcie i wszystkimi typami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i robią je w przeciwnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie aspekty są odpowiednie do spraw indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są mocowane na przyczepach lub samochodach ciężarowych oraz są optymalnym narzędziem do tworzenia czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te brane są przy zasysaniu ogromniejszych mierze suchego produktu z długich przestrzenie. Zostały przygotowane według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Mamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budów odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz obiektów we całych gałęziach przemysłu. Myślimy i pracujemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.