Opinie wiodacych producentow na temat oprogramowania

Comarch ERP Optima to bardzo popularny w Polsce program stworzony dla mniejszych i większych firm z każdej branży. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest chętnie wybieranym programem wśród biur rachunkowych, a także doradców podatkowych.

Program Comarch ERP Optima wykorzystuje już ponad 60 000 przedsiębiorstw, z różnych branży i sektorów rynku, takich jak: handel i usługi, transport, budownictwo, rolnictwo, administracja publiczna, zakłady budżetowe, branża medyczna, instytucje kulturalne oraz kancelarie prawne. Program optima opinie posiada jedynie pozytywne, a oto kilka z nich.

Cosmo Group Sp Z o.o. firma, która jest właścicielem marki NeoNail jest wiodącą światową firmą z branży stylizacji i pielęgnacji paznokci. Od początku jej istnienia są blisko konsumentów, oferując im wyjątkowe i innowacyjne produkty. Wykorzystując w swojej branży program Comarch Optima twierdzą, że wszystkie transakcje wydają się przebiegać sprawniej.

Printemps jest doskonale znaną siecią dużych sklepów, które zajmują się dystrybucją produktów wiodących marek ze świata mody, towarów luksusowych i najlepszych kosmetyków. W dobie nieustanego wzrostu, sklepy w Caen, Tours i Breście zostawiły w rękach firmy Comarch zadanie przebudowy swojego systemu informatycznego. Oprogramowanie Comarch ERP Altum najlepiej wpisuje się w potrzeby i oczekiwania firmy Printemps i będzie zawsze przy niej w kolejnych etapach rozwoju.

Oferta spółki Kontri.pl to ogromny asortyment bielizny, jak również odzieży i produktów pończoszniczych. Dzięki wdrożeniu platformy Comarch ERP Altum połowa zamówień przez internet obsługiwanych jest w sposób automatyczny, a jedynymi osobami, które biorą udział w realizacji zamówienia są pracownicy magazynu fizycznie przygotowujący paczkę do nadania.

Imperial to marka z Włoch oferująca odzież dla kobiet i mężczyzn. Wraz z bardzo szybkim rozwojem sieci, firma zaczęła poszukiwania systemu, który usprawni zarządzanie siecią sklepów. Postawili na program Comarch Optima.