Oprogramowanie dla kazdej branzy

Główną zaletą Comarch jest szeroka wiedza sektorowa, która jest przekazywana konsumentom w postaci zintegrowanych systemów informatycznych. Comarch od samego początku kładzie nacisk na dostarczanie najlepszej jakości aplikacji i profesjonalnych usług, tak by mogły być optymalnie używane w codziennej działalności kontrahentów. Oto kilka branż, dla których stworzone zostało oprogramowanie comarch.

Bankowość
Autorskie oprogramowanie informatyczne Comarch stworzone jest zarówno dla bankowości detalicznej, jak i korporacyjnej, a także mogą z niego korzystać banki spółdzielcze. Oferowane rozwiązania mogą być stosowane w start-upach bankowych, a także innych instytucjach, których działalność związana jest z rynkiem finansowym. Wszystkie cechuje elastyczność, nowoczesność i co najważniejsze – wysoka jakość i duża wydajność.

E-commerce
Rynek e-commerce rozwija się niezwykle szybko i z roku na rok możemy zaobserwować co najmniej dwucyfrowe wzrosty. Zaistnienie w sieci jest obecnie czynnikiem koniecznym dla przedsiębiorstw chcących się rozwijać. Przeniesienie czy poszerzenie działalności Twojego przedsiębiorstwa o rynek e-commerce, przeniesie prowadzony biznes na całkowicie inny poziom i stworzy wielkie możliwości, zarówno w aspekcie pozyskania nowych konsumentów, jak i umocnienia obecnych relacji z kontrahentami.

Logistyka
W branży logistycznej istotnym warunkiem funkcjonowania przedsiębiorstwa jest sprawne zarządzanie informacją. Sprawniejszy obieg informacji i procesów biznesowych jest możliwy przez używanie nowoczesnych technologii informatycznych. Najbardziej znane technologie w dziedzinie informacji logistycznej, jakie oferuje Comarch to: elektroniczne przesyłanie dokumentów, zarządzanie dokumentami, planowanie dostaw oraz wykonywanie analiz i raportów.

Przedsiębiorstwo produkcyjne
Głównymi obszarami, jakie są wspierane przez systemy informatyczne w przedsiębiorstwach produkcyjnych, bez względu na to, czy wykonują produkcję dyskretną, jednostkową, czy procesową, czy seryjną, tylko na magazyn, czy w oparciu o zamówienie, są procesy produkcyjne i logistyczne.