Home Bez kategorii Optima program ksiegowy forum

Optima program ksiegowy forum

5 lipca 2017

System erp to inaczej planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Wykorzystując systemy komputerowe wspomaga wszystkie poziomy zarządzania przedsiębiorstwem. Systemy ERP są następcą systemów MRP II. Erp dają się na modułowe i zintegrowane. Ważnym elementem poszczególnych składników jest wspólna podstawa danych. Moduły te dotyczą innych obszarów: magazynowanie, planowanie produkcji, księgowość, zaopatrzenie, sprzedaż, płace, kadry, śledzenie realizowanych dostaw. Planem działającym w oparciu o sposób erp jest Optima. W niezwykły sposób buduje ze sobą poszczególne procesy przebywające w korporacji. Moduły odpowiedzialne są w pozostałych kategoriach:

– Optima Handel pozwala działowi logistyki na mienie z nauki z działu działu magazynu (kartoteki, stan magazynu, dostępna powierzchnia) oraz działu produkcyjnego śledząc zapotrzebowanie materiałowe. Kupi na prowadzenie magazynem i dawanie dokumentów handlowych i magazynowych jak przyjęcia zewnętrzne, wewnętrzne. W bliski sposób umożliwia inwentaryzację dostępnych towarów,
– Optima Płace i Kadry Plus zalecane jest umiarkowanym oraz małym firmom, dzięki regularnym aktualizacjom prawnym, pozwala na prowadzenie dokumentów razem z obowiązującymi ustawami. Moduł umożliwia generowanie licznych dokumentów, jak zestawienia urlopowe, ewidencje, wykresy, umowy i dodatki do umów. Pozwala dokonywać kosmetyki do list płacowych, rozliczać wszelkie ludzie umów cywilno prawnych oraz składanie deklaracji dla PFRON,
– ERP Optima moduł Biuro Rachunkowe przeznaczone jest osobom prowadzącym biura rachunkowe. Oprogramowanie przyczynia się do uproszczenia prac biur rachunkowych, doradców podatkowych. Moduł rachunkowy istnieje w sumie połączony z programem Comarch ERP Optima.

Wdrożone systemy erp serwis są elastyczne, ich stanowienie upraszczają procedury obowiązujące w nazwie, idą na oszczędzenie czasu, minimalizują prawdopodobieństwo pomyłek. W sensie bliższego zapoznania się z działaniem danego programu warto pobrać wersję demo widoczną na karcie internetowej.

0 comment

You may also like