Pos graduacao gastronomia maringa

kamery mikroskopoweKamery mikroskopowe, labolatoryjne ZEISS,MOTIC - Mikroskopy

Pos gastro to oprogramowanie stworzone głównie na potrzeby gastronomii. Stanowi wyjątkową, i dodatkowo lepszą, alternatywą dla starej kasy fiskalnej. Oprogramowanie umożliwia tworzenie graficznej prezentacji menu sprzedaży lokalu gastronomicznego, sprzedaż na rachunkach otwartych, rachunki fiskalne i niefiskalne, rezerwację stolików oraz wystawianie faktur VAT.
Pos gastro jest użyteczny w obsłudze. Użytkownik jest szansę wyświetlenia sprzedanych potraw w ciągu dnia, z harmonogramem na zupy oraz dania mięsne włącznie. Program posiada i uproszczenie. Mianowicie, dzięki zastosowanemu podziałowi posiłków sprzedanych i przynależących do dobrej grupy, nie potrzebuje on pamiętania kodów PLU, jak w starej kasie fiskalne. Nazwy towarów wyświetlane są na ekranie posiadanego urządzenia.
Program pos gastro stworzono głównie pod ekrany dotykowe i terminale POS. Pamiętając o zakupie programu, należy zauważyć, że licencja dana jest na indywidualne zdanie pracy.
Gastro pos ma wiele dobrych funkcji. Użytkownik jest nadzieja łącznia lub dzielenia rachunku w pozycjach, kiedy klienci płacą za samych siebie. Istnieje też opcja otwierania rachunków na wynos, z dostawą lub bez, oraz były podgląd bieżącego rachunku. Popularnym rozwiązaniem jest funkcja tworzenia towarów typu zestaw, możliwość łączenia dowolnej ilości stanowisk sprzedaży czy rejestracja czasu pracy personelu.
Gastro pos przez system audiowizualny zezwala na przesłanie automatycznej danych do kuchni – zamówienia ekspresowo pojawiają się na ekranie w kuchni.
Ciekawą wartością jest także tak zwane elastyczne kształtowanie cen. Proste są cztery poziomy cen, które zależną do dni tygodnia i daty dnia. Zamieszczone informacje można z możliwością modyfikować, informując obsługę kuchni o zmianach czy załącznikach w menu. Program współpracuje z sposobami hotelowymi i specjalistycznymi urządzeniami. Obsługuje nowe formy płatności, takie jak; gotówkę, karty płatnicze, czeki czy bony.
Program warty uwagi, nie jedynie ze powodu na cenę, ale przede wszystkim wygodę użytkowania.