Program ksiegowy dla firm transportowych

PC Market firmy Insoft więc dużo elastyczny program, także dla młodszego biznesu jak i dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł ważny istnieje w rozmiarze kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W skalę rozwoju jednostki można rozwijać ją o nowe moduły. PC Market jest przyjaznym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie wybierany jest poprzez polskich klientów. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla dużych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W wszelkim okresie będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ci to wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca gwarantuje Ci najgorsze ceny. Przeważnie będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto a ile bierze Ciż ponad wpłacić pieniędzy. W jakiejś chwili program opisze jaką kwotę pieniędzy nosisz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić masa momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a szczególnie wtedy, gdy weźmiesz spośród dopłacie kolektorów informacji. Samodzielnie i szybko wydrukujesz etykietki na półki. Możesz sam zaprojektować nalepkę towarową dla naszego sklepu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla nowych produktów. Dzięki pomocy z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na towary, to sprawa zaledwie kilku sekund.

Na bliskim rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze programy to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinkiem z najlepszych jest program PC-Market.

Zrobiony jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Używa go aktualnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Prosty i spokojny w obsłudze, w nieświadom zabieg pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na określoną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego pomysłu zadecydowało kilka czynników. Przede każdym jest łatwy, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z grupą widocznych na rynku urządzeń fiskalnych, a dodatkowo wszelkiego rodzaju sprzętem, jaki ważna dostrzec w placówkach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.