Programy magazynowe dla gastronomii

http://erp.polkas.pl/comarch-erp-optima/handel/

Program symfonia handel podawany jest w sprzedaży. Najczęściej użytkowany stanowi w lokalnych oraz średnich firmach. Program zwraca się również pełną ewidencją stanów magazynowych. Kupi na budowanie dokumentów: sprzedaży, magazynowych, zakupu i płatności. Program współpracuje z drukarkami, kasami fiskalnymi i kodami kreskowymi.

Najważniejsze zalety programu Program siedzi w dwóch wersjach: sprzedaż (bez obsługi magazynu), sprzedaż z magazynem (posiada obsługę magazynu). Oprogramowanie obsługuje płatność gotówkową i bezgotówkową, a ponadto współpracuje z bankami. Symfonia handel stosowany stanowi w drugiego typie firmach handlowych i usługowych. Oprogramowanie pozwala na stworzenie zestawień graficznych. Dzięki programowi możemy zauważyć sposób i termin płatności, cenę sprzedaży, wysokość rabatu, wysokość kredytu. Symfonia handel zapewnia pełną obsługę dokumentów handlowych, magazynowych i kasowych. Program współpracuje z programem Symfonia Finanse i Księgowość. Przy jego uwadze możemy działać raporty, zestawienia okresowe, kontrolowanie rotacji i zalegania dostaw.

Program kupi na skuteczne przeprowadzanie inwentaryzacji. Prosta istnieje także funkcja przyśpieszonego wystawiania papierów i dokumentów powiązanych. Oprogramowanie umożliwia książkę z bazą kontrahentów. Człowiek ma zdolność zasilania i edycję bazy kontrahentów. Użytkownicy mogą być wybierani m. in. wg kodu pocztowego, nazwy firmy. Aplikacja obsługuje wiele magazynów. Symfonia jest swój interfejs (wygląda ładnie oraz jest czytelny w obsłudze). Dzięki temu praca z systemem jest krótka i skuteczna. Program symfonia handel prawdopodobnie istnieć brany w nazwach, jakie nie są nowoczesnego sprzętu komputerowego. Dużym plusem programu symfonia handel jest bliska nauka systemu. Program nie wymaga specjalistycznych ćwiczeń i kursów.