Przedluzanie wlosow lodz piotrkowska

Przedłużanie włosów jest jeszcze popularniejszą metodą wśród osób, by ich włosy zyskały piękny, duży i pełny wygląd. Ten środek jest brakiem bezinwazyjnym przedłużenia nawet do 60 cm długości. Istnieje wiele dróg tego środku, w zależności od preferencji klientki, stanu włosów, czasu jaki chcemy, aby doczep się trzymał włosów, ponieważ każda z szkół daje inne produkty.
Samą z najstarszych form jest metoda keratynowa. Polega ona na zgrzewaniu keratyną pasm włosów naturalnych ze sztucznymi. Wprowadzona w łusce keratyna zawierająca właściwości regenerujące jest traktowana na włosy suche, zniszczone oraz kruche. Przy dobrej pielęgnacji broni się trzy, cztery, a nawet pięć miesięcy.
Niezwykle popularną formą przedłużania włosów jest metoda na mikroringi. Polega ona na łączeniu pasemek włosów poprzez zaciskanie na nich małych obrączek. Stanowi wówczas forma dla kobiet, które nie mają skłonności do alergii, gdyż obrączki przygotowane są z metalu. Mikroringi prowadzone są na dwa rodzaje: z silikonem i bez silikonu. Ważną wadą tej drogi jest brak oddziaływania wysokiej temperatury na włosy. Dość były sposób przedłużenia sobie włosów, gdyż efekt uważa się od trzech do czterech miesięcy, a po ściągnięciu pasemka potrafią być dodatkowo wykorzystane, jednak odpowiednia jest wtedy zmiana obrączek na inne.
Nową metodą jest recepta na ultradźwięki, która liczy na budowaniu pasm naturalnych z pasmami sztucznymi bez użycia ciepła, a za pomocą fal energetycznych. Poleca się ją do włosów suchych i zniszczonych. Czas noszenia trwa nawet sześć miesięcy, a rezultat jest doskonale niewidoczny. Wadami tejże technologie jest doskonała wartość oraz trudniejszy i szybko niszczący włosy proces ściągania pasm.
Paniom, jakie roszczą sobie przedłużyć włosy jednorazowo, na indywidualne okazje polecana jest forma clip on/off, która stanowi zarówno najprostszą, lecz jednocześnie najmniej trwałą i osłabiającą włosy metodą przedłużania. Liczy na wpięciu, we wcześniej przygotowane do tego włosy, maleńkimi spineczkami włosów wszytych w taśmę. Zaletą stanowi mała cena zabiegu, piękny efekt na rozpuszczonych włosach i szybka jednorazowa zmiana swojego wyglądu.