Przygotowania do slubu natalii i damiana

Planowanie ślubu Dla wszystkiego mężczyznę dzień ślubu istnieje wysokim przeżyciem. I nie zależy toż od tego czy ślub mamy z rozsądku lub istnieje toż znane największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I zostało się. Mój wieloletni narzeczony w rezultacie mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego korzystnego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to główne sprawy o których pomyśleliśmy. Nie chcieli jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeżeli idzie o suknię kobietę toż ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna znała którą chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w handlach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły typ nie przeszkadzał w ogóle. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, bo w nim jak twierdził, najlepiej się czuł. Dodatki i poszły w ekspresowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W stosunku spośród tym obrączki ślubne też pragnęły być wzięte w współczesnym poziomu. Wymyśliliśmy, iż pamięta wtedy być powiązanie jasnego i czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą przekonane do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na godzina narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To może nowa tendencja oraz przygotowuj na przyzwyczajenie palców do ostatniej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie obecne będzie jak nowy pierścionek, to dla mojego przyjaciela to jedyna nowość. Wszak który klient chce mieć rzecz na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie rozwiązanie i dzielnie działali w tych obrączkach. Mój przyszły mąż pracowałeś i stukał tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i tak o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że chodził ją z dumą. I reklamował się wszystkim kumplom. Istniały więcej dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub a ich o tym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i niestety stanowiło ją przekonać, iż to dodatkowo nie są te normalne obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował oraz ona w obecnym wariactwie być nie będzie. Ale obiecała, że na wielki ślub przyjdzie. W skutku odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były przyjemne. Właśnie takie jakie zamówiliśmy. Obecnie nie mogliśmy się doczekać żebym je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w tyle nadszedł ten niesamowity dzień. Pogoda była droga, słońce świeciło, co może jest zdolnym prognostykiem na przyszłość. Nie potwierdzam żadnych przesądów, jednak ten szczególnie mi się spodobał. Kościół był doskonale, gustownie przystrojony co stanowiło wartością mojej planujemy i siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w celu te najistotniejsze słowa: Tak. Byliśmy teraz człowiekiem i kobietą. Stanowili daleko pozytywni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i prywatkom nie było celu. Wszyscy podejmowali się do białego rana. Więc istniał właściwie dobry dzień.