Rozwoj firmy dotacje 2015

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek nasz sklep w kajecie. W niniejszym jednym, w którym wykonywałeś ewidencje sprzedaży. Lecz jego interes nie był tylko materiałów oraz produktów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych zapewne żyć kilkadziesiąt rodzajów. Wpisywanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo korzystnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej formie?

Z usługą przychodzi firma Comarch, jeden z najprawdziwszych twórców oprogramowania na Krajowym rynku oraz przekazywany przez niego wms program magazynowy. To jedyne i dużo zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych towarów i produktów. Kładzie się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które dobrze ze sobą współpracują, i razem są doskonałe wyjście dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę katalogu i umożliwia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla jednych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości podstawowych i ogromnych stanów, ustawiać miejsca dla jednych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To oczywiście dodatki, do normalnego zadania, jakim jest organizowanie, przesuwanie, przyjmowanie i inwentaryzacja towarów. Element ten stosuje dyspozycje, organizowane przez pracodawcę, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak podstawowe elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na stanie dokumentów handlowych, oraz nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.