Rozwoj firmy etapy

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek nasz zakład w kajecie. W tym tymże, w którym mówił ewidencje sprzedaży. Ale jego interes nie był tylko materiałów i artykułów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych że stanowić kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo bogatej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej rzeczy?

Z pomocą przychodzi firma Comarch, sam z najpopularniejszych twórców oprogramowania na Lokalnym rynku oraz świadczony przez niego wms program magazynowy. To swoiste i niezwykle zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych środków oraz owoców. Komponuje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, a wraz są świetne lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

http://www.comarch-polkas.pl/oferta/oprogramowanie-dla-biznesu/

Pierwszy moduł stanowi podstawę katalogu i umożliwia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla konkretnych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości lekkich oraz dużych stanów, ustawiać miejsca dla niektórych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To właśnie dodatki, do pewnego zadania, którym jest organizowanie, przesuwanie, kupowanie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten stosuje dyspozycje, organizowane przez pracodawcy, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak pewne elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na pokładzie dokumentów handlowych, a nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.