S voice wlacza sie sam

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów prowadzenia w najbardziej dużych warunkach jest dodatkowa. Jeśli nie poradzą sobie nowe złącza, na może w takich najbardziej szkodliwych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co obecne stanowi za złącze i dlaczego jest faktycznie bardzo doświadczone?

http://erp.polkas.pl/sage-symfonia/

Złącze eXLink zezwala na elastyczne zasilanie, a także znacznie atrakcyjną komunikację całych systemów zarządzania, które znają się w którymkolwiek pomieszczeniu, gdzie po prostu silna i potrzeba takie złącze wykorzystać. Świetnie zbiera się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to idealny system, który kupi na łączenie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Posiada wszystkie możliwe gniazda oraz odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania kończy się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a także dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają moc możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie tworzy także obowiązku wyłączania chodzącego w określonym czasie urządzenia, co daleko ułatwia pracę. Wszystkie są przeprowadzone w standardzie, który stanowi stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie chodzą w temperaturze podnoszącej się od –55, i kończącej na +70°C, czyli w warunkach ekstremalnego zimna oraz bogata. Dzięki temu, że posiadają obudowę uczynioną z takich materiałów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na każde uszkodzenia. Mogą mieć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie używane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie chcą i prawa na akcję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki połączeniom exlink jest naprawdę bardzo użyteczne i spokojne oraz trwałe.