Sklep miesny dziekonie godziny otwarcia

Wizytówką sklepu mięsnego, albo również sklepu przejmującego się sprzedażą nabiałów, w tym serów jest idealnie skrojony wybór, który zajmuje wzrok użytkowników w sklepowych witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty motywują do zakupów, a dodatkowo dostarczają dowodów jakości. Co sprawić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do cięcia zarówno wędlin, kiedy i serów. Istnieją wtedy ręczne krajalnice grawitacyjne, jakie stały urządzone w najróżniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta i urządzona stanowi w kanał drenażowy, a ponadto podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem potrafią być prane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest mocno ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy?Przede wszystkim pozwalają zarówno na precyzyjne jak i zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a także serów. Doskonale przyznaje się do cięcia takich materiałów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

http://kasyfiskalne-krakow.pl/post/elzab-alfa.htmlElzab ALFA MAX - kasa fiskalna Polkas Kraków

Danie firmy Bizerba zostały zaopatrzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. A w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu wręczona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a jeszcze możliwość zapisu sposobu ich wstawiania w postaci programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków samego artykułu do 4 stosów sam wewnątrz drugim.

PrzeznaczenieBizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede każdym w:- zakładach mięsnych,- handlu spożywczym,- sklepach specjalistycznych,- gastronomii,- sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została sporządzona z najszerszej klas produktów, i dobrze z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwolą na dostosowanie pracy do właściwego produktu. I wyposażona jest w stół przeznaczony do przechowywania pokrojonych plasterków.