System informatyczny srodek trwaly

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaprojektowany w projektu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest pobierany przez ponad osiem tysięcy własnych spółek!

Enova odpowiada na morze potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwoli na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna przejść z dostępnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej i zezwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to akcja na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną kontrolę i rozwiązywanie zadań. Operatorzy są przydzielani z okresu aplikacji. Etap realizacji zadania może stanowić w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu wychodzi się przestojów w książki i odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest wydawany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona cechą klienta wraz z ofertą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z dotacji lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest zbierana w budowie opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych elementów systemu. Świetne wyjście dla przeciętnych i niewielkich firm. 3. Dzierżawa stylu i infrastruktury - całość usługi jest realizowana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest chętny do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest uzyskany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została otwarta w 2002 roku i dzięki zastosowaniu eksperckiej wiedzy oraz dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest dostarczanie oprogramowania, które daje, że Partnerzy a Mężczyźni otrzymują najwyższą sprawność w użytkowaniu technologii informacyjnych, niezbędną by uzyskać sukces biznesowy. Firma jest zatrudniona społecznie i pomaga takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".