Telewizor z ekranem dotykowym

GASTRO POS jest programem, który pozwala na krótką i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako wysoce prosty sposób na zbycie gastronomicznym zajmuje się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w działalności kelnerom także tym tymże ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo łatwej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje eleganckich oraz długotrwałych szkoleń, oraz niezwykle prosta metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, zintegrowana z pełną gamą funkcji, znacznie dużo sprawdzi się w nie dopiero w niewielkim, pojedynczym lokalu, ale też w budowy gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom oraz modułom GASTRO POS stanowi bardzo podatnym systemem, jaki przyjmiemy na targu. W relacje od profilu lokalu, czy istnieje toż bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najdumniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich gości do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu pracy kiedy również owocu jaki generuje. W współzależności od miejsca, można też ustalić widok opcji tak, żeby stanowił on dobrany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, pracodawca ma kontakt do ludzi możliwości. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty domu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do wyjątkowych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w każdym momencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgodność z sposobami hotelowymi i narzędziami do zadań specjalnych.