Tlumaczenia prawnicze rosyjski

Mini-Market Insoft jest zatem układ kasowy stworzony dla sklepów, jakie są zarządzane z centrali sieci. Wszelkie działania personelu w sklepach są skierowane na obsługę konsumentów i sprzedaż, oraz inne prace są zautomatyzowane i zmniejszone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Bazie oraz Mini-Market Insoft w handlach to rozwiązania stworzone z opinią o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź robiących pozycję w modelu franczyzowym. W takim systemie rolę punktu istotnego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej budowy jesteśmy zdolność automatycznego czerpania z całych modułów i funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może nadzorować pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, a co za tym idzie, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem i cenami.

Co daje system Mini-Market Insoft?
Panel systemu Mini-Market Insoft, może być zużywany na urządzeniach dotykowych. Produkty potrafią być określone i potrafią stanowić podane ich parametry, można przypisać im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w rad i potwierdzaniu poprawności dostaw w handlu przy wykorzystaniu kolektorów oszczędzasz dużo czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które oparte są na rabatach i problemach. Zasady badane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na umowach.

System idzie na podgląd stanów towarów w sezonie rzeczywisty, dzięki czemu można natychmiastowo zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje wersje w moc językach, co daje na wprowadzenie jednolitego systemu dla wszystkiej sieci sklepów bez powodu na teren, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały okres, m.in. jakie interesy były zbyty, ile pieniędzy przedstawia się znajdować w walutach w jakimkolwiek ze sklepów, jaką marżę zyskały na sprzedanych towarach.