Wybor oswietlenia

Nastrojowe, wyraziste i przyjazne pracy, czy też dopasowane do każdej części dnia – oświetlenie może być różne. Ważne, by postawić na taki rodzaj światła, które najlepiej sprawdzi się w każdej przestrzeni, a do tego będzie rozwiązaniem oszczędnym i przyjaznym dla naszych oczu.

POSTAW NA LED

Diody LED to najlepsza alternatywa dla zwykłych świetlówek, gdyż pozwala znacząco zredukować koszty energii elektrycznej. Tego rodzaju oświetlenie cieszy się wciąż rosnącą popularnością, gdyż są trwałym źródłem światła, energooszczędnym, a także odpornym na wstrząsy i uderzenia.

Oprócz tego, technologia LED może występować w nieograniczonej palecie kolorów, dzięki czemu można cieszyć się światłem w dowolnym odcieniu. W produkcji diod LED nie używa się rtęci, co jest rozwiązaniem zdecydowanie przyjaznym dla środowiska.

DO KAŻDEGO WNĘTRZA

Źródła światła LED mogą być różne, jednak na szczególne wyróżnienie zasługują oprawy liniowe LED, które sprawdzają się w różnych przestrzeniach – zarówno hipermarketach, szkołach, biurach, magazynach, jak i prywatnych domach oraz apartamentowcach.

Dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi pasują zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i tych bardziej klasycznych. Wśród wszystkich zalet, warto szczególnie pamiętać o tym, iż takie oświetlenie jest zdecydowanie przyjazne dla oczu, a co za tym idzie nie męczy nadmiernie wzroku. A do tego – oświetlenie liniowe to gwarancja tego, że powierzchnia na pewno zostanie oświetlona równomiernie, a inwestycja w takie źródło światła nie nadwyręży naszego portfela.