Zaplodnienie pozaustrojowe temat nadal aktualny

Pacjentka podchodząca do procedury zapłodnienia pozaustrojowego ma nadzieję wykorzystania z nowoczesnych ofercie które daje system primo vision. Ta rozwinięta metoda obrazowania umożliwia wybranie zarodków, które najlepiej rokują na uzyskanie ciąży. Stanowią one jeszcze monitorowane przez styl także od przodzie do celu bycia procedury przebywają w inkubatorze bez jakiejkolwiek ingerencji z zewnątrz.

 

Wówczas specjalistyczny mikroskop cyfrowy co kilka chwili pobiera obraz zarodka, a potem z kilkuset zdjęć tworzy film pokazujący jego rozwój, jaki stanowi prezentowany również pacjentom. Film ten powoduje informacji, których otrzymanie przy starych metodach jest właściwie niemożliwe.
Jakie są zalety systemu?
Ułatwia on nie tylko rozwój zarodków w gronie o odpowiednich zakłóceniach, lecz jednocześnie powoduje, że początki mają niewyobrażalnie większą możliwość na implantację. Dzięki bardzo wnikliwej ocenie rozwoju danego zarodka z ważnych paru dni system primo vision (ang. time-lapse embryo imaging) kupi na bliską ocenę nieprawidłowości lub zaburzeń w jego rozwoju.
Najważniejszym aspektem tego zespołu jest bezpieczeństwo zarodków. Stoją one cały kolej w tle przyjaznym i pozbawionym światła, właśnie tak, jakby wybierały się w Twoim ciele. Wszystkie zagrożenia z zewnątrz pozostają pod stałą kontrolą, a zarodki nie są narażone na żadne niebezpieczeństwo. Dlaczego tak się dzieje? Otóż system umożliwia śledzenie całości rozwoju od zapłodnienia komórki jajowej aż po wybór odpowiednich zarodków do embriotransferu. Jeśli dziwisz się czy system primo vision stanowi dla Ciebie odpowiedni powinnaś nie mieć do niego żadnych zastrzeżeń. Ta strategia ma nadzieja pomocy każdej pacjentce zaliczającej do procedury in vitro. Zapewne on jeszcze zmniejszyć ryzyko poronienia oraz wpadnięcia w ciąże bliźniacze lub trojacze. Co daleko, jest szczególnie jedynym wyjściem dla par, które planują obecnie za sobą nieudane próby zapłodnienia pozaustrojowego, a dodatkowo osób starszych, które nie mogą już popaść w ciążę. Organizm do określonego monitorowania początku to opcja korygowania powodów ich rozwoju i ograniczenie do minimum stresu dla rodziców.