Zarzadzanie przedsiebiorstwem agh

Program comarch xl jest ostatnie rozbudowany system klasy ERP wspomagający i poprawiający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest rozpowszechniane w rożnych wielkościach firmach, poczynając od najmniejszych, kilkuosobowych do ważnych firmie mających znacznie oddziałów na pełnym świecie.

Główne zalety oprogramowania tej kultury są widoczne w postępujących dziedzinach zarządzania przedsiębiorstwa: - obsługa i złożenia księgowe, - ziemia i kierowanie stanem magazynowym, - obieg wewnętrzny i zewnętrzny dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż i prowadzenie relacjami z mężczyzną końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl przedstawiam się bardzo rozbudowanymi drogami oraz stanowi budowę modułową. Wydaję to wielkie możliwości budowania rozwiązania dopasowanego do faktycznych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w działy, które logicznie łączą funkcjonalności, które współdziałają ze sobą. System spółki comarch jest dobierany do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest zdolną analizą całych procesów i także potrzeb danej działalności. Dzięki temu podejście zezwala na zdobycie wielkiej wydajności w środowisku. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję oraz organizm w kształtu SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa więc w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest za pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten sposób dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u mężczyzny końcowego. Nie uznaje potrzeby inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi i zachowania oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Kupią one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą zostać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców kiedy i zamienniki. Tworzenie różnych wersji technologicznych zezwala na dostosowanie oferty biura do klienta zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest zajmowany w ponad 5000 biur w całej Polsce. Największe branże stosowane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, elektroniczna oraz automatyka. Najwięksi odbiorcy to: - Kupiec - VOX składy budowlane