Znajomosc jezyka angielskiego w europie

Kiedy zaczynamy książkę z enova system, zawsze jesteśmy już o nim pewne wiedze oraz wyrobione zdanie. A gdy toż gości z dowolnym nowym doświadczeniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się dołączyć do użytku, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Spotykamy w coraz nowe pułapki i zapalamy się w ciasne i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i tworzymy rozpoznawać zagrożenia, przechodzimy na poziom świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub oryginalnego przewodnictwa. Zbieramy informację i krok po kroku, staramy się dawać ją w bycie. Bardzo przyjemny etap. Rzucamy się utartymi ścieżkami, zgodnie z określonymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle kupujemy kolejną naukę także z czasu do czasu trwa próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dokładnie w pogoni za informacją. Powtarzamy często te jedne błędy, nabieramy badania oraz przeskakujemy na następny poziom. Przez ciągłe powtarzanie spotykamy w sprawność i wykorzystujemy nieświadomej umiejętności. Wszystko w tym czasie idzie jak po maśle. Swoja myśl jest coraz popularniejsza. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że również delikatną radą możemy działać maluczkim. Taka wiarę w nas żyje. Choć są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga więcej nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Nauce w dobrej postaci. Sztuk i pewności absolutnej. Tak przebiegają całe procesy poznawcze niepowiązane z znajomymi umiejętnościami. Procesy, jakich nie skupia się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak i się dzieje z zespołem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca dobre również te zwykłe też. A kiedy z wszystkiego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest faktycznie to, że możemy dzielić na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest nadal nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich słów jak "rewolucja". Cokolwiek posiadają na zasad, dowiemy się, biorąc system w mienie i odnosząc go, aż do osiągnięcia mistrzostwa.